?

Log in

No account? Create an account

Orchestre De Trenos

философия - музыка - литература-metal music

Previous Entry Поделиться Next Entry
УРА! ВЫХОЖУ НА МЕЖДУНАРОДНЫЙ УРОВЕНЬ!
trenos
УРА! ВЫХОЖУ НА МЕЖДУНАРОДНЫЙ УРОВЕНЬ!
В Польше заметили мой музыкальный проект «Orchestre De Trenos». Один из польских сайтов поместил информацию про мой нововиспечённый альбом «Critique of Musical Reason»!
Спасибо братьям-полякам!
«Ukraiński projekt muzyczny «Orchestre De Trenos»
W Krzywym Rogu, na Ukrainie powstał ciekawy projekt muzyczny – «Orchestre De Trenos». Stworzyli go dwaj muzycy – kompozytor i filozof Andriji Komisarenko oraz gitarzysta Oleksanr Gławny.. Muzycy po raz pierwszy spotkali się na początku stycznia, 2010 roku.
Debiutancki album nazywa się – «Critique of Musical Reason» I był tworzony przez niecały rok. W trakcie nagrywania płyty dołączali kolejni muzycy – wiolonczelistka Łarysa Horiczenko i pianistka Ołena Ałfiorowa. Natomiast, w listopadzie 2011 roku – flecistka Julia Karcz.
W kwietniu, 2012 roku płyta jest gotowa. Znajduje się na niej 11 utworów, które są bardzo zróżnicowane i złożone. Jest to mieszanka różnych stylów muzycznych – od doom-metal, który dominuje na płycie, elementów muzyki klasycznej, dodekafonii, polifonii, symphonic-metal. To sprawia, że album jest dynamiczny, pełny kontrastów, nieoczekiwany.
Celem muzyków, jest stworzenie nowego gatunku muzycznego – połączenia doom metal z «philosophic-instrumental-metal». Tytuł samego albumu, jak i tytuły piosenek, powstały pod wpływem twórczości niemieckiego filozofa – Imannuela Kanta. Jest to hołd złożony temu wielkiemu myślicielowi.
Autorzy muzyki: (od lewej) Oleksandr Gławny, Łarysa Gałyczenko, Julia Karcz, Andrij Komisarenko
Album jest dobrze skonstruowany, ma swoją dramatyczną, koncepcję. Posiada Intro oraz Outro, a także tutti wszystkich instrumentów, rozwinięcie i kulminację. Najkrótszy utwór trwa 31 sekund, zaś najdłuższy 17 minut i 31 sekund.
Bardzo polecamy, posłuchanie utworów z tej płyty, ponieważ są ciekawe w swoim brzmieniu. To jest coś innego, coś czego co bardzo rzadko można spotkać na polskim rynku. Eksperyment. Piosenki są raczej nostalgiczne, teksty filozoficzne. Wprowadzają w stan zadumy i zamyślenia. Zestawienie takich, by się wydawało skrajnie różnych stylów jak muzyka klasyczna czy metalowa, daje świetne połączenie. Dzięki temu muzyka zespołu jest innowacyjna, ciekawa, niedookreślenia.
Poniżej jeden z utworów z płyty».ИСТОЧНИК: http://debiutext.eu/6860,ukrainski-proekt-muzyczny-orchestre-de-trenos.html
01 ЛИЦЕВАЯ ОБЛОЖКА АЛЬБОМА