?

Log in

No account? Create an account

Orchestre De Trenos

философия - музыка - литература-metal music

Previous Entry Поделиться Next Entry
«Orchestre De Trenos»
trenos
«Orchestre De Trenos»
Альбом «Critique of Musical Reason»

«Orchestre De Trenos» – український музичний проект, створений композитором, філософом Ph.D. Андрєм Комісаренко (ex-Mournful Gust (Ukr)) і гітаристом Олександром Главним (Autumnia, Сольний проект) на початку січня 2010 року в місті Кривий Ріг.
Більше року створювався перший дебютний альбомом гурту «Critique of Musical Reason». Робота над музичним матеріалом почалася 18 січня 2010 в «Autumnia Studio».
Для запису партій на віолончелі була запрошена Лариса Горіченко. Партії піаніно виконувала Олена Алфьорова. У листопаді 2011 для запису партій флейти до гурту була запрошена Юлія Карч.


01 ЛИЦЕВАЯ ОБЛОЖКА АЛЬБОМА

15 квітня 2012 запис альбому було завершено. Альбом «Critique of Musical Reason» містить в собі 11 треків складної та різноманітної музики.
Зведенням, обробкою звуку і звуковою режисурою всього проекту займався Олександр Главний.
Альбом має концептуальну структуру, в якій поєднані різні напрямки та стилі. У проекті є деякі новаторські ідеї нестандартної інтерпретації метал-музики.
В альбомі основним стилем є symphonic-metal. Але композиції також включають в себе елементи класики, додекафонії та поліфонії. Це зробило альбом динамічним, насиченим, контрастним, непередбачуваним.
Концепція альбому – це «philosophic-instrumental-metal». Назва альбому та назви композицій відображають філософське вчення німецького філософа Іммануїла Канта. Альбом є даниною поваги великому німецькому філософу.
Альбом є цілісним музичним блокбастер, в якому є драматична лінія, концепція, Intro, Outro, сольні частини, tutti всіх інструментів, розвиток і кульмінації. Найкоротша композиція триває 31 секунду, найдовша композиція – 17 хв. 31 сек.


Гурт «Orchestre De Тренос» основний состав:
Електрогітара та бас – Олександр Главний
Класична акустична гітара – Андрій Комісаренко


Запрошені музиканти:
Віолончель – Лариса Горіченко.
Флейта – Юлія Карч.
Піаніно – Олена Алфьорова


Країна: Україна.
Місто: Кривий Ріг.


Посилання:
trenosan@gmail.com
https://www.facebook.com/andrew.black.31337
www.myspace.com/trenosan
http://scipeople.ru/users/komisarenko-andrey/
http://www.youtube.com/user/Trenosful
http://autumnia.org
http://www.myspace.com/autumniaband